• Неодамнешно
Машки Антигва Челик Сент Луис Кардинали Линкови Целосна Поштенски Голф Елек
zoom_in

Машки Антигва Челик Сент Луис Кардинали Линкови Целосна Поштенски Голф Елек

DEN 431.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Останете топло за време на натпреварот со овој Сент Луис Кардиналите Го Поврзуваат Целосниот Елек За Голф Со Патент Од Антигва. Елекот користи два предни џебови за лизгање, така што вашите раце ќе бидат заштитени од брзиот ветер. Елекот содржи и везени графики На сент Луис кардиналите на левата града, така што никогаш нема да морате да го жртвувате вашиот тимски дух кога ќе се облечете за топлина. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Машинско перење, сува сува ниска. Без ракави. Полн Патент. Отворете го долниот раб. Целосно затворање со патент. Бренд : Антигва. Увезени. Материјал : 100% Полиестер. Исечете и шијте еластична манжетна од самостојна ткаенина. Предни џебови за лизгање. Везена графика. Официјално лиценциран.

Избор на купувачи..