• Неодамнешно
Матри Соколор Убавина Постојана Боја 10гр Екстра Светло Русокоса Злато 3. Милилитри
zoom_in

Матри Соколор Убавина Постојана Боја 10гр Екстра Светло Русокоса Злато 3. Милилитри

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Матрица Соколор Убавина Постојана Боја 10гр Екстра Светло Русокоса Злато 3. *Ова е професионален производ и треба да го користи само обучен поединец. Продавачот не е одговорен за било каков негативен исход што произлегува од употребата на овој производ. Боите За Коса со Боја За Убавина Ја обезбедуваат вашата коса долготрајни ефекти, а исто така се погодни за покривање на сивата коса. Соколора трајна боја за коса која е едноставна за употреба, давајќи ви ги посакуваните резултати. Соколора трајна боја за коса која е едноставна за употреба, давајќи ви ги посакуваните резултати. Продавачот не е одговорен за било каков негативен исход што произлегува од употребата на овој производ. Заштитните состојки, исто така, и даваат на вашата коса богат сјај. *Ова е професионален производ и треба да го користи само обучен поединец. Премешаните основи и саморегулирачките нијанси ви ја олеснуваат работата. Описот на бојата наведен на кутијата е една нијанса посветла, но сепак ги дава истите резултати.Матрица Соколор Убавина Постојана Боја 10гр Екстра Светло Русокоса Злато 3.1 Унца 90 Милилитри Матрица Соцолор Убавината Е Европска Линија На Матрична Соколора каде бројот на сенката НИ одговара на бројот на сенката и ги дава истите резултати. Премешаните основи и саморегулирачките нијанси ви ја олеснуваат работата. Заштитните состојки, исто така, и даваат на вашата коса богат сјај.

Избор на купувачи..