• Неодамнешно
Банго Круг Лабава Монистра, САМ, Смола Монистра, Погоден За Почетници, Круг Облик Растојание Монистра ЗА Сам Занаети Нараквица, Накит Одлуки, Б#Светло Виолетова
zoom_in

Банго Круг Лабава Монистра, САМ, Смола Монистра, Погоден За Почетници, Круг Облик Растојание Монистра ЗА Сам Занаети Нараквица,

DEN 271.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа Мониста е прекрасна за сите видови прекрасно изработка на накит,самостојни ракотворби, синџир на клучеви, нараквици за пријателство, ѓердани, глуждови, синџири за половината, синџири за очила, прстени, може да се користат како подарок за семејството и пријателите. Монистра Форма : Круг Смола Монистра со дупка. Сите Овие Мониста Од Смола доаѓаат со дупка, големината на дупката е околу 2мм. Секое пакување 20 ПАРЧИЊА Тркалезни монистра, доволно количество доволно за да се направат видови на нараквици за пријателство, ѓердани, обетки и друг накит. Спецификација : . Употреба : Самостојни ѓердани, нараквици, обетки, занаети и друго изработка на накит.

Избор на купувачи..