• Неодамнешно
Воблинг Женски Летни Клин Сандали Модни Еспадрили Платформа Обични Чевли
zoom_in

Воблинг Женски Летни Клин Сандали Модни Еспадрили Платформа Обични Чевли

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : . Пол : Жени. Стил : Женски Еспадрили, Сандали На Платформа, Клинови Сандали, Летни Чевли. Тип На Шема : Цврста Боја, Зголемување На Висината, Дише. Боја : Бела, Црна, Розова, Сива, Кафеава. Големина : 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11.5. Горниот Материјал : Велур. Надворешен Материјал : Гума. Прицврстување : Токи. Тип На Прст : Кружен Прст. Висина на цевката : Ниска Цевка. Единствен Занает : Вискозни Чевли. Сезона : Aut, Fall. Содржина На Пакетот : . 1 Пар Сандали. Летни Еспадрили Клинови За Жени Затворени Пети Платформа Глуждот-ремен Црн Клин Сандали. Уникатен Дизајн : велур горна, клин пета и прилагодлив ремен, мода и личност. Платформа еспадрили, овие пумпи сандали се одликува со клин пета, со ремени за глуждот, затворен прст, дизајнот со високи потпетици ги прави вашите нозе да изгледаат послаби, исто така ве одржува удобно носење цел ден. Одличен Подарок : жени модни сандали чевли за удобно целодневно носење и идеја подарок за себе и за вашите пријатели. Совршено за вашето секојдневно носење и стилизирајте ги овие со вашите омилени шорцеви, здолништа, фустан и така натаму.

Избор на купувачи..