• Неодамнешно
Динамички 1600-1721- DFC EURO керамички влошки за сопирачките се вклопуваат Изберете: 2014- FIAT 500L
zoom_in

Динамички 1600-1721- DFC EURO керамички влошки за сопирачките се вклопуваат Изберете: 2014- FIAT 500L

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Динамичкото триење на компанијата Disc Brake Pad Set е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме подлога за сопирачки на диск за буквално секој автомобил на патот денес. Поставите за сопирачките на компанијата за динамично триење на компанијата се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Динамички 1600-1721-00 DFC 5000 Евра керамички сопирачки влошки.

Избор на купувачи..