• Неодамнешно
Мое дете на Картер, бебе и дете девојки со долги ракави, ткаени фустан, ткаен фустан
zoom_in

Мое дете на Картер, бебе и дете девојки со долги ракави, ткаени фустан, ткаен фустан

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Запознајте го нејзиниот нов фаворит за деновите на облекување. Има многу да се сака во врска со овој симпатичен фустан од моето дете на Картер. Изработено е со мек француски тери памук за целодневно удобно чувство, слатко печатење на сите, долги ракави (се тркалаат за дополнителен стил) и слатки детали за шутнување. Ура за лесни едноделни облеки! 100% француски тери памук. Долги ракави. Детали за руфла. Печатење на сите. Големини 12м-5Т. Машина за перење. Увезени.

Избор на купувачи..