• Неодамнешно
Снимки за пливање на нафтоводот Дете, со големина 2T-4T
zoom_in

Снимки за пливање на нафтоводот Дете, со големина 2T-4T

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вашата малечка апсолутно ќе ги сака овие шорцеви од табли. Овие шорцеви за пливање го карактеризираат логото на гасоводот на ногата на десното дното на панталоните и забавата низ целиот дизајн на ајкула. За да се заврши овој изглед, има влечење за да се задржи овие шорцеви од таблата за вашата следна авантура со вода. UPF 50+. Влечење.

Избор на купувачи..