• Неодамнешно
Се прашуваат нација девојки fau sherpa чизми
zoom_in

Се прашуваат нација девојки fau sherpa чизми

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Чувајте ја топло во студените денови кога таа е надвор и околу. Овие чизми за чудо нации за девојчиња имаат јасен горниот дел за ладен изглед дали таа е на пат кон училиште или викенд на забава. Шарената обвивка за faux sherpa додава убав слој на тост за да помогне да се задржи топло во текот на зимата. Достапно кај мали девојчиња и големи девојки со големина 12-6ins исклучиво на. Отпорен на вода чиста ПВЦ горната. Повлечете се за лесно вклучување и исклучување. Поставата на Шерпа. Перничена влошка. Лесна надворешна плоча на Ева. Оценето со температура. Избришете чиста. Увезени. Девојките на девојчињата Шерпа чизми од Wonder Nation.

Избор на купувачи..