• Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Дива божественост платно уметност од Кери Шмит, црна мат, дрвена рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Дива божественост платно уметност од Кери Шмит, црна мат, дрвена рамка

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Дива божественост“ платно уметност од Кери Шмит, Црна мат, Вуд Рамка : Уметник : Кери Шмит. Тема : Цветни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Избор на купувачи..