• Неодамнешно
Година Крајот Табот Папка Етикети 1. 0.75, Жолта Црна, Етикети Ролна
zoom_in

Година Крајот Табот Папка Етикети 1. 0.75, Жолта Црна, Етикети Ролна

DEN 127.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Користете за да наведете кога е креирана датотеката, треба да биде уништена или преместена во неактивно складирање. Завиткајте ја лентата за боја за видливост од двете страни на папката со датотеки. 2021. Форма : Правоаголна Големина На Етикетата-текст : 1,5 х 0,75 Бои На Етикетата : Жолт Печатен Текст : 21. Тип На Производ-Етикети-Поднесување. Форма-Правоаголна. Големина на етикетата - Текст-1,5 х 0,75. Етикета Бои-Жолта. Печатен Текст-21. Печатени Текстуални Бои-Црна. Материјали-Ламинирана Хартија. Лепило-Трајно Самолепливо. Етикети По Единица-500. Етикети На Ролна-500. Ролни По Единица-1. Јазиче Стил-Крај Јазиче. Процент на рециклирана Содржина пред потрошувачите-0%. Процент на рециклирана Содржина по потрошувачите-0%. Вкупно Рециклирана Содржина Проценти-0%. Фуснота 1-прикажаните Големини се пред преклопување. Посебни Карактеристики-2021. Код На Собранието-Н. Проп 65 Индикатор-Н. Зелен Индикатор-Н. Епацпгкомпатибилен Код-Н.

Избор на купувачи..