• Неодамнешно
Бела Вита Химена Станови
zoom_in

Бела Вита Химена Станови

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Химена е совршена мешавина на патики и еспадрил. Предниот патент му дава на овој чевел малку повеќе поп и го прави супер лесен за облекување. Достапно и во цврсти материи и во брза змија. Еспадрилите се задолжителни за сезоната и Химена сигурно ќе додаде малку новост во вашата колекција патики. Лесна единица За Еспадрил. Затворање на предниот патент за лесно вклучување/исклучување. Совршена мешавина на патики и еспадрил.

Избор на купувачи..