• Неодамнешно
Positivitees женска есенска графичка маица, сезонски кратки ракави, благодарен трио, големини S-3XL
zoom_in

Positivitees женска есенска графичка маица, сезонски кратки ракави, благодарен трио, големини S-3XL

DEN 111.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Благодарна, благодарна, благословена-оваа женска благодарна трио графичка маица од позитивитите ги изразува сите со својот шарен печатење инспириран од гроздобер. Симпатична и удобна кратка ракав, изработена во мека маичка плетена, ова е совршен пријатна врвот за да се извади оваа есен и да им се даде на сите што ја гледаат насмевка! Се одликува со шарена „благодарна, благодарна, благословена “ печати и има лесно опуштено вклопување за да одите со сите ваши омилени фармерки, џогери и хеланки. Совршен избор кога ќе дојде време за прибирање на хајриди и тиква! Материјал : 80% полиестер/20% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека маичка плетена; Графички принт. Графичка маица на жените од позитивити.

Избор на купувачи..