• Неодамнешно
Collectionенска колекција на списанија Валентина, четвртина платформа за ремени, Сандал црна кожена кожена 5 5. М.
zoom_in

Collectionенска колекција на списанија Валентина, четвртина платформа за ремени, Сандал црна кожена кожена 5 5. М.

DEN 572.48

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сандал за колекцијата ournournee Collection Quarter Strap Sandal додава прекрасен допир на вашата обична облека. Со суптилни детали за обетка и каиш со модерна квадратна тока, оваа сандала за блок-потпетици е задолжително. Путканата мастила и газената надворешна плоча нудат удобност и стабилност каде и да одите. Феации и придобивки од деталите со квадратни токи, кожни поставени со интолетирана синтетичка надворешна потпетици Висина : 3-инчен. Тип на пета : Платформа. Висина на платформата : 1 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : синтетички. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . сандали. Секојдневен.

Избор на купувачи..