• Неодамнешно
Универзитетскиот универзитетски наследство на Свети Едвард, врамен литограф
zoom_in

Универзитетскиот универзитетски наследство на Свети Едвард, врамен литограф

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ова е литографски кампус литограф врамен во наследство рамка. За оние што бараат модерен изглед без високиот сјај, нашата наследство рамка со својата темна, богата, ситна завршница е предодредена да стане класика за сите времиња. Универзитетскиот наследство на Свети Едвард, „Lithograph Lithograph : официјално лиценциран колегиумски производ. Прави одличен подарок за какви било тековни дипломирани студенти и алумни. Рачно изработени.

Избор на купувачи..