• Неодамнешно
Лилил Плус Големина Женски Обични Набраздени Набори Со Долги Ракави Блуза Со Еднобојна Боја
zoom_in

Лилил Плус Големина Женски Обични Набраздени Набори Со Долги Ракави Блуза Со Еднобојна Боја

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дами Со Еднобојна Набраздена Важничене Блуза Со Долги Ракави Врвови На Кошули. Карактеристики На Производот : . Главен Материјал : Полиестер. Тип На Ткаенина : Ткаени. Популарен Елемент : Шиење,Возбуда. Повод : Секојдневно, Работно Место,Бизнис, Секојдневен. Стил : Секојдневен, Минималистички. Карактеристики : Еластични манжетни, Возбудува. Должина : Редовно. Деколте : V-Вратот . Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип на ракав : Фенер ракав. Модел : Цврст. Сезона : Четири сезони. Големина : С, М, Л, ХЛ, 2ХЛ. Нега на облека : Рачно Перење,Машинско Перење Набраздено важничене. Цврста Боја. Гроздобер Стил. Широко Лабаво Вклопување. Повик & Партија.

Избор на купувачи..