• Неодамнешно
Шума фустани За Жени Летен Етнички Стил Чипка Трим Против Вратот Цветни Точки Цветни Печатење Три Четвртини Ракави Замав Боемски Мини Фустан
zoom_in

Шума фустани За Жени Летен Етнички Стил Чипка Трим Против Вратот Цветни Точки Цветни Печатење Три Четвртини Ракави Замав Боемски

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве молиме обрнете внимание на големината на раката, не само на бистата, благодарностсовршен фустан за хеланки, хулахопки или лежење со палто, јакни, џемпери во пролет, aut и зима пригода : носење На Отворено, Секојдневно,Канцеларија; Одлично Со високи потпетици, чизми итн. И она што те движи, не трогнува. И Најдобриот Подарок за Денот На Вљубените, Годишнината, Роденденот, Денот на Благодарноста, Ноќта На Вештерките,божиќното перење вовед : рачно перење или ниска температура за перење во машина и закачете се за да го исчистите вашиот макси поделен фустан внимание : ве Молиме погледнете Ја Сликата Со Левата Големина пред да ја купите.93" ракав : 43см/16. Пакетот содржи : Фустан ОД 1 ПАРЧЕ.Совршен Подарок Подарете Му На Вашиот Љубовник, Девојка, Сопруга, Мајка, Ќерка Итн.11" ракав : 45см/17. Лесно Се Координира со Хеланки, Чизми,Тесни Панталони.Големина : С Биста : 92см/36,22" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 41см/16,14" Должина : 90см/35,43" Големина : М Биста : 98см/38,58" Рамо : 41,5 см/16,34" Ракав : 42см/16,54" Должина : 92см/36,22" Големина : Л Биста : 104см/40. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни.52" ракав : 44см/17.58"совет : ако не Ја Разбирате Табелата Со Големини, ве молиме прочитајте ја оваа белешка(големината xl генерално Е Погодна за 143lb, секоја големина Е Околу 16lb Разлика).67" рамо : 46см/18.01" големина : xl Биста : 110см/43.72" должина : 98см/38. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот.

Избор на купувачи..