• Неодамнешно
Женски Летен Плисиран Ракав Деколте Фустан За Печатење Мини Фустан Сарафан Забелешка Ве Молиме Купете Една Или Две Големини Поголеми
zoom_in

Женски Летен Плисиран Ракав Деколте Фустан За Печатење Мини Фустан Сарафан Забелешка Ве Молиме Купете Една Или Две Големини

DEN 127.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Секси Летен Плисиран Ракав Деколте Фустан За Печатење Мини Фустан Сарафан проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Специфики На предметот Сезона : Лето Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина На Облека : Џебови Должина На Ракавот : Тип На Шема На Кратки Ракави : Стил На Печатење : Мода, Причинско-Последична Карактеристика : + Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење + Карактеристики, Тркалезен Врат, Без Ракави, Широко лабаво фитинг, Секојдневен шик стил, Печатење, врвови Од Туника . ①Стилот и модата ве прават попривлечни ●Совпаѓање€Совршена должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони! ①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Пакетот вклучува 1pc Големина На Фустан Должина На Половината S 96cm/37.80" 68cm/26.77 "73cm/28.74" Големина : S Биста : 96cm/37.80 "Половината : 68cm/26.77" Должина : 73cm/28.74 " ве Молиме имајте предвид дека облеката е мала, се препорачува да се избере една големина поголема на вистинската големина. Ве молиме погледнете ја табелата со големини за да изберете соодветна големина. Оваа облека нуди шик привлечност која е совршена за секоја случајна пригода.

Избор на купувачи..