• Неодамнешно
вос полн сладок нежен цвет ладни обетки обетка циркон цветни обетки женски и дијамант
zoom_in

вос полн сладок нежен цвет ладни обетки обетка циркон цветни обетки женски и дијамант

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Слатки И Кул Цветни Женски Обетки Со Обетки Нежни Целосни Дијамантски Цирконски Цветни Обеткипродажна точка : Едноставна И стилска Геометриска тркалезна форма со креативност и личност Rан Со лафит од модни трендови Погоден како подарок за мама, девојка, добар пријател Погоден за сите прилики. Како свадби, забави опис : Големина : големина како шоу Материјал : Бакарна Боја : Бело Содржи : 1 комплет обетки организатор На Накит. Накит. Кутија за накит.

Избор на купувачи..