• Неодамнешно
16CT светло Гунметал сиво расипување на 4-финишските божиќни украси за божиќни топка 3 “
zoom_in

16CT светло Гунметал сиво расипување на 4-финишските божиќни украси за божиќни топка 3 “

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие блескави украси се прават во 4 неверојатни. Овој специјален клупски пакет ќе ви овозможи брзо да ја изградите вашата колекција и да украсите со повеќе можности. Орнаменти од расипување ја комбинираат убавината и сјајот на вистинското стакло со нераскинлива практичност на пластика. Топчињата се опремени со капачиња од сребрени украси. Пакет за совпаѓање на сребрени жици на низа се вклучени за опционални куки за украси што не се вклучени. Сет од 16 парчиња . Боја : Гуметална сива . Сјајна мат сјај навлечен и холографски сјај искра завршува . материјал (и) : пластика.

Избор на купувачи..