• Неодамнешно
Btween Girls Button-Traugh Tie-Front Top со Scrunchie, големини 7-14
zoom_in

Btween Girls Button-Traugh Tie-Front Top со Scrunchie, големини 7-14

DEN 447.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Шарен додаток на нејзиниот плакар од btween има цветни отпечатоци и доаѓа со појавување и подеднакво симпатична скринџа. Мек лажички врат. Акценти на предните копчиња. Кратки ракави за треперење. Акцент на лак кај еластично полите. Придружено со совпаѓање на Scrunchie. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. ГОДИНА НА ГОЛЕМИТЕ НА ГОЛЕМИТЕ И СКРУНЧИТЕ ПОДНЕСУВА ОД БТВЕН.

Избор на купувачи..