• Неодамнешно
Диви Јастреб стои на Гранка Градина Статуа
zoom_in

Диви Јастреб стои на Гранка Градина Статуа

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашиот Див Јастреб На Гранка Градинарска Статуа е живописна фигурина изработена од издржлив полиресин и рачно насликана до совршенство. Уникатен додаток на секој домашен или надворешен декор, оваа статуа ја доловува духовната независност на јастребите и ќе ги плени гостите со своите реални детали и изработка.Карактеристики : Рачно Насликан Издржлив Полирезин Реални Детали Духовна Симболика Креативна Идеја За Подарок Уникатен Додаток Зачудувачка Изработка Рачно Насликана. Издржлив Полирезин. Реални Детали.

Избор на купувачи..