• Неодамнешно
Бакуган Геоган, Виперагон, Геоган Рајзинг Колекционерска Акција Фигура И Трговски Картички
zoom_in

Бакуган Геоган, Виперагон, Геоган Рајзинг Колекционерска Акција Фигура И Трговски Картички

DEN 388.96

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со над 60 Геоган за собирање, додадете ги сите во вашата колекција! Изградете ја вашата моќна армија Бакуган, тргувајте со пријателите и влезете во Битката Во Бакуган! Напојувајте ја вашата тепачка и доживејте еп баку-Акција Со Геоган! БАКУГАН ГЕОГАН : Геоган се искачи од длабочините на Вестроја! Овие мистериозни и моќни Бакуган се за разлика од било кој сте виделе порано, со нови форми, фракција симболи и страшни проѕирни детали! . Не за деца под 3 години. Играјте Геоган за време на вашите тепачки и започнете изненаден напад за да го победите противникот! Фрлете Го Вашиот Геоган на вклучената Порта-Картичка или метални Бакукори (продадени одделно) за да ја ослободите неговата поп-отворена трансформација! Вооружени со моќен Геоган, вашите битки никогаш нема да бидат исти.

Избор на купувачи..