• Неодамнешно
Subrte Не-лизгачки бања килими Chenille мека шарена кадифен бања
zoom_in

Subrte Не-лизгачки бања килими Chenille мека шарена кадифен бања

DEN 207.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Копчињата за бања Subrtex е одличен избор за оние кои сакаат да го заштитат својот под да бидат влажни откако се бањаат, миење садови, вадење облека од машината за перење или доаѓаат дома во дождови. Нашите килими се направени од врвна и ултра-апсорбетна ткаенина, обезбедувајќи меко чувство за нозете. Дизајнот на шарена шема со долги и кратки плишани ткаени во интервали, исто така, може да го направи вашиот декор за дома повеќе вкусен. Со нашите килими за бања, вашиот дом ќе стане потопло место. Subrtex Не-лизгачки килими за бања Chenille мека лента со кадифен бања клучеви Карактеристики : Висококвалитетна дебела кадифена микрофибер ткаенина Chenille (100% полиестер). Издржлив за долгогодишна употреба. Лесно се склопува и шири без набори што останаа . брзо апсорбираат вода и заклучување на вода во неговите специјални микрофибери. Нема повеќе влажен под после бањата. Заштитете ги нозете од подот на облеката особено во зима . Долга и кратка пената плетена во интервали со блиско уредена шема. Погодно за повеќе сцени : Кујна, алишта, влегување, итн. Лесно чиста. Машинско миење одделно во ладна вода со употреба на благ детергент . применлива големина : (приближно) x-large (24 "x 60"). Голем (18 ”x 48”). Среден (20 "x 32"). Мал (16 "x 24"). Комбинација S + M (16 "x 24" + 20 "x 32"). Забелешка : Поради различната резолуција на екранот на светлината и компјутерскиот екран, бојата прикажана на екранот може да биде малку поразлична од вистинската.

Избор на купувачи..