• Неодамнешно
Енвион Терапија Мини Приклучок За Прочистувач НА Воздух Ув Гермицидно Црвено
zoom_in

Енвион Терапија Мини Приклучок За Прочистувач НА Воздух Ув Гермицидно Црвено

DEN 2623.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Одлично за домови со домашни миленици и други алергени . Нема потреба од филтри за замена. ? БАКТЕРИИ И ВИРУСИ : болното лице не мора да кашла или кива за да се разболи. Кога дишете загаден воздух, вие?повторно внесување токсини во секоја клетка на вашето тело. ? СУШТЕСТВА : грините Од Прашина и нивниот измет се движат низ воздухот во вашиот дом и можат да предизвикаат респираторни проблеми и алергии на кожата. Исто така, суви или насолзени очи, коприва, кашлање - дури и болки во стомакот.

Избор на купувачи..