• Неодамнешно
Преглед на домашен дом на Сора Капри затворен кабел со перничиња за столчиња од два
zoom_in

Преглед на домашен дом на Сора Капри затворен кабел со перничиња за столчиња од два

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Излезете на вашиот трем или внатрешен двор и започнете да го осветлувате со оваа прекрасна нова перница за столче! Одликувајќи се со богата, прегледот на капри во боја на капри во зачудувачка ткаенина од шема на ленти, оваа перница веднаш ќе го подобри вашиот простор и ќе ви помогне удобно да уживате во отворено! Изработен од материјал за изведба токму тука во Северна Америка, оваа перница за стол е направена да издржи сонце, дожд, па дури и дамки, така што сè што треба да направите е да седите и да се опуштите! Идеално за обична употреба во затворен простор и на отворено. Вклучува една (2) перница за стол.

Избор на купувачи..