• Неодамнешно
Мали Сандали Чевли Со Високи Потпетици Чевли Со Високи Потпетици Чевли За Принцеза Чевли За Фустани Основно Училиште Единечни Чевли Бели Патики За Девојчиња
zoom_in

Мали Сандали Чевли Со Високи Потпетици Чевли Со Високи Потпетици Чевли За Принцеза Чевли За Фустани Основно Училиште Единечни

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

5 погоден за : Мала Детска Големина : 29 ДОЛЖИНА На ВЛОШКА : 18.5 ПОГОДЕН ЗА : големи деца големина : 38 Должина На Влошка : 23см/9. Стил : Секојдневен, Моден, Партиски. Содржина на пакетот : 1 пар табела за чевли за бебиња : .5-6 ГОДИНИ САД : 12 велика Британија : 11.06" препорачано : 12-12, 5 Години Сад : 4 велика британија : 3.69" Препорачано : 4. БЕСПЛАТНО враќање : само уживајте во шопинг, ние поддржуваме 90-дневно бесплатно враќање, однесете го дома и пробајте го и чувајте го ако ја сакате оваа Ставка.5 Велика британија : 12 еу : 30 погоден за : мала детска Големина : 30 Должина На Влошка : 19СМ/7.48" ПРЕПОРАЧАНО : 7-8 Години Сад : 13 Велика Британија : 12.86" препорачано : 11.5 Еу : 31 погоден за : мала детска големина : 31 Должина На Влошка : 19.5 ЕУ : 28 Погоден за : Мала Детска Големина : 27 Должина На Влошка : 17. Големина : 26 Должина На Влошка : 17см/6. Чевли горниот материјал : СТП. мало девојче сандали големина 6 широк.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 11 ЕУ : 28.5-5 ГОДИНИ САД : 11 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10.09" Препорачано : 5.5 Погоден За : Мала Детска Големина : 28 Должина На Влошка : 18см/7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 ЕУ : 35.28" Препорачано : 6-7 Години Сад : 12. мали патики големина 8,5 девојки.

Избор на купувачи..