• Неодамнешно
Каролини Богатства CJ1023-FPW Буква F Почетна Тигарска Лента - Сина Портокалова Ткаенина Декоративна Перница, 14Hx14W
zoom_in

Каролини Богатства CJ1023-FPW Буква F Почетна Тигарска Лента - Сина Портокалова Ткаенина Декоративна Перница, 14Hx14W

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Каролини Богатства CJ1023-Fpw1414 Буква F Почетна Тигарска Лента - Сина Портокалова Ткаенина Декоративна Перница, 14 Hx14 W, Оваа Ткаенина Декоративна Перница е од колекцијата Каролини Богатства Монограм-Портокалова Сина Тигарска лента. Додадете боја на вашиот еднобоен мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Приближно 14 инчи на 14 инчи измерени од аголот на перницата. 100% полиестер Ткаенина Перница Измама со перница форма. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов материјал кој е ткаен за да биде отпорен на вода. Оваа мека платнена ткаенина може да се користи внатре на каучот или надвор на дворот, тремот или верандата. Ние ја обојуваме ткаенината со бои кои се брзи во боја и изградени за да се справат со времето. Три парчиња ткаенина се зашиени заедно за да се создаде измама, а потоа во внатрешноста на измамата се става полиестерска влошка за да се формира перницата. Перницата е преполнета и ја задржува својата форма. И измамата и влошката за перница се . Сите перници се рачно изработени и може малку да се разликуваат по големина. Оваа Перница е од Каролини Богатства иницијали категорија на производи. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Избор на купувачи..