• Неодамнешно
&С Во Светот Арбитер Безгрешен Свиреж и Отцепен Јаже. Екстремно Гласни Стомачни Пластични Свирки. Секој во Различни Бои со Соодветни Обоени Отцепени Врвки. Сет од 12
zoom_in

&С Во Светот Арбитер Безгрешен Свиреж и Отцепен Јаже. Екстремно Гласни Стомачни Пластични Свирки. Секој во Различни Бои со Соодветни

DEN 527.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Еден удар брзо ќе ја запре акцијата со овој гласен свиреж без лушпа! Црниот свирче без лушпа има црн отцепен јаже со вртлив клип. Споредете со Фокс 40 и зачувајте. Комплетот вклучува 12 пластични свирки обликувани СО СТОМАЧНИ мускули со 20" долги соодветни обоени отцепени врвки. Свирките доаѓаат во 6 различни бои, по 2 од секоја боја. Продадени како 1 Секој. Вклучува 12 абс обликувани пластични свирки со 20 "" долги соодветни обоени отцепени врвки. Црниот свирче без лушпа има црн отцепен јаже со вртлив клип. Материјал : Пластика. Свирките доаѓаат во 6 различни бои, по 2 од секоја боја. Препорачани возрасти : 12 години и повеќе. Еден удар брзо ќе ја запре акцијата со овој гласен свиреж безбожен.

Избор на купувачи..