• Неодамнешно
Sizzi Текстура Избледува А Втиснување Папки-Часовник И Steampunk Од Тим Холц, 1
zoom_in

Sizzi Текстура Избледува А Втиснување Папки-Часовник И Steampunk Од Тим Холц, 1

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

SIZZIX-Текстурата Избледува Папки За Втиснување со Измени На Тим Холц. Овие папки ќе додадат длабока, смела втиснување на картон за само неколку секунди! Папките се компатибилни со МАШИНИТЕ ЗА БУТИЦИ Sizzix BIG kick, Big Shot, Vagabond и Текстура (не се вклучени). Овој пакет содржи две папки од 5-3/4х4-1/2 инчи : Џебни Часовници и Стемпанк. Двете папки исто така ќе одговараат На А2 Картички. Дизајнер : Тим Холц. Увезени. SIZZIX-Текстурата Избледува Папки За Втиснување со Измени На Тим Холц. Овие папки ќе додадат длабока, смела втиснување на картон за само неколку секунди! Папките се компатибилни со МАШИНИТЕ ЗА БУТИЦИ Sizzix BIG kick, Big Shot, Vagabond и Текстура (не се вклучени). Овој пакет содржи две папки од 5-3/4х4-1/2 инчи : Џебни Часовници и Стемпанк. Двете папки исто така ќе одговараат На А2 Картички. Дизајнер : Тим Холц. Увезени.

Избор на купувачи..