• Неодамнешно
Уметничка галерија за ремек -дело Етничка култура Арт Печати, 30 40
zoom_in

Уметничка галерија за ремек -дело Етничка култура Арт Печати, 30 40

DEN 1530.08

Количина на стоки
check Достапно на барање

Златниот опсег на Wispy Brushstroke одделува две карактеристични обрасци во етнички црно -бели од Ники Чу. Сивите флеки покриваат сива бела поставка на горниот дел од печатењето, а црните кружни форми се поставени случајно на позадината на памукот од јаглен на долната половина. Вклучете ја јачината на звукот на вашиот тековен декор на домот. Печатете на галерија завиткано платно 30 "l x 40" H. има апстрактно печатење во црна, сива, бела и златна боја. Подготвени да висат.

Избор на купувачи..