• Неодамнешно
Маичка за маичка за комформ со врат, + бонус пакет
zoom_in

Маичка за маичка за комформ со врат, + бонус пакет

DEN 295.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Уживајте во целодневната удобност со маицата Hanes 4 Pack Comfortblend V-вратот. Овој производ е пред-скратен за подобро вклопување и е без ознака. Лежената рамна јака на оваа памучна маица го прави прекрасно подморница, иако може да се носи и маицата за удобност на Hanes Comfortblend V-Neck. Без ознака - Нема повеќе етикети со срамки. Леже рамна јака. Достапно во разновидни бои - боите и обрасците може да се разликуваат по пакет. Пред-шунка за подобро вклопување. v-neckline. Машина за перење. Стил 7577p4.

Избор на купувачи..