• Неодамнешно
Жени беспрекорна маскирна јога комплет фитнес облека спорт носење теретана хеланки обложен градник спортски костуми
zoom_in

Жени беспрекорна маскирна јога комплет фитнес облека спорт носење теретана хеланки обложен градник спортски костуми

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис На Производите. . . . . Маскирна јога сет женска фитнес облека спортска облека носете теретана хеланки обложен градник спортски костуми . . . . . . . Име на производот. . Јога во собата. . . Материјал. . најлон/спандекс : 250-520ГСМ. . . Големина. . С, М, Л . . Боја. . Бои достапни како што покажува веб-страницата. . . Карактеристики. . Хеланки : Втора кожа, Дише, фитил од пот, Супер истегнување. Градници : Средно држење, без долна жица, Отстранливи влошки. . . МОК. . Повеќето се на залиха, 1 или 2 парчиња се во ред. . . Лого/Етикета. . Прифатливо-Пренос На Топлина, Печатење На Екран. . . Пакување. . 1 парчиња/ поли торба, или како ваши барања. . . Жените беспрекорна камуфлажа јога во собата фитнес облека спортски носат салата хеланки поместена градник спортски костуми.

Избор на купувачи..