• Неодамнешно
Спарете Зимски Топол Заштитник За Колена Мека Подлога За Колена Прилагодливо Олеснување Спречете Спортска Поддршка За Штитник За Колена
zoom_in

Спарете Зимски Топол Заштитник За Колена Мека Подлога За Колена Прилагодливо Олеснување Спречете Спортска Поддршка За Штитник

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Описвисока еластична ткаенина што ја отстранува потта, не се лизга.Ефикасна заштита од сериозен судир на повреди на коленото.За толпата : спортска Заштита толпата спортски повреди заштита групи.Карактеристики : апсорпција на влага дише, антибактериски, прилагодете ја температурата, зачувување на топлина.Функција : Заштитете го коленото, спречете артритис, ублажете ја болката во зглобовите.Спецификација : Материјал : полиестерски памук.Боја : бело : 26 * 14,5 cm Note : може да има малку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Може да има грешки во големината поради различни резолуции на компјутерот.Пакетот вклучува : 1 * пар зимски топол заштитник на коленото. Пријателски за кожата, дише, растеглив, густ, термички, мек и удобен за носење, ве одржува топло коленото и ногата во ладно време|средна должина и дебел дизајн, заштита на нозете од 360 степени, вознемирени за да се загреете, носете удобен|Зимски топол заштитник за колена, лесен за полетување и носење со еластичен материјал|не само што имаат добар ефект атмосферска и корисност во различни спортски заштити, совршени за активности на отворено во студени сезони, Како Што Се Возење Велосипед, Велосипедизам, мотоцикл, сноуборд, моторни санки, скијање, кампување, пешачење, качување, лов, трчање и Денови надвор|возрасни тинејџери студенти зима пријатна топла еластична колена заграда поддршка отворено спорт ски мотоцикл кошарка одбојка колена нога колено затоплувачи ракави.

Избор на купувачи..