• Неодамнешно
Молер 035761-Машки Женски 3 8 Нпт Месинг Лактот
zoom_in

Молер 035761-Машки Женски 3 8 Нпт Месинг Лактот

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Молер Морски Производи е најголемиот производител на ротационо обликувани, инјектирани и термоформирани делови во рекреативната морска индустрија. Молер Морски Производи обезбедува речиси секој брод градител со нивните барања пластични резервоарот за гориво, кои се движат од бас чамци да ски чамци на оф-шор солена вода рибарски чамци. Молер 035761-10 Машки/Женски 3/8 " Нпт Месинг Лактот : Машки/женски лактот. Месинг изградба. Стил : 3/8" НПТ.

Избор на купувачи..