• Неодамнешно
Божиќни Орнаменти Бели Насликани Божиќни Дискови САМ Божиќни Украси Дрвени Висечки Приврзоци Украси За Новогодишна Елка Украси Тркалезни Приврзоци Со Црвено Јаж?
zoom_in

Божиќни Орнаменти Бели Насликани Божиќни Дискови САМ Божиќни Украси Дрвени Висечки Приврзоци Украси За Новогодишна Елка Украси

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Божиќна Елка Виси Приврзоци Камин Декор Божиќ Партија Украси. Широка Примена : Нашиот Божиќен Приврзок Е Погоден За Божиќ, Роденден И Други Забави. Новогодишна Елка Украси Новогодишна Елка Орнаменти. Божиќни Украси Божиќни Орнаменти. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Материјал : Дрво. Божиќ Порибување Полнети Божиќ Декор. Содржина На Пакетот : Вклучувајќи 10 Дрвени Украси За Новогодишна Елка, Доволно За Да Го Дочекате Вашиот Божиќ. Овие Можете Да Ги Користите За Украсување На Вашиот Дом Со Семејството И Децата, А Радоста На Божиќ Можете Да Ја Споделите Заедно. Божиќен Подарок : Ова Е Божиќен Подарок За Родителите, Семејството, Пријателите, Соседите Или Колегите. Можете Да Го Закачите На Дрвја, Прозорци, Врати И Други Места. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Благодарам !70мм бело обоен божиќен диск САМ Божиќна декорација дрвен тркалезен приврзок со црвено јаже. Ако Имате Какви било Прашања, Ве Молиме Не Двоумете се Да Контактирате Со Тимовите НА ЏИНЧАНГ и Ние ќе Ви Одговориме Што Е можно Поскоро во Рок од 24 Часа. Вклучете : 10 приврзоци Лесен За Употреба : Секое Парче Дрво Има Мала Дупка, Лесно Можете Да Ги Закачите На Ѕидот, Вратата Или Елката; Кука Или Шајка Може Да се Фиксираат, Што Е Лесно Да Се Обеси и Носи, Заштедувајќи Енергија и Време.Добредојдовте Во ПРОДАВНИЦАТА Џинчанг~ Ние Сме Топли Тимови Кои Се Посветени На Подобрување на Квалитетот На Нашата Ставка и Обезбедување Добра Услуга за Секој Клиент. Ви благодариме Што Не Забележавте, Надевајќи Се Дека Уживате Во Шопингот овде~[ЗАБЕЛЕШКА] Сите Артикли Под Имињата НА "ЏИНЧАНГ" Се Испраќаат од ЏИНЧАНГ, Испратени Од Други Компании Не Е Оваа Ставка и Не Е Гаранција за Квалитет. Божиќен Венец Венец Божиќни Подароци. Божиќен Дизајн На Дрво : Нашите Божиќни Орнаменти Го Прифаќаат Божиќниот Дизајн Обоен Во Боја За Да Ја Подобрат Вашата Божиќна Атмосфера.

Избор на купувачи..