• Неодамнешно
Женски Врвови Со Долги Ракави Модна Блуза Со Еднобојна Боја
zoom_in

Женски Врвови Со Долги Ракави Модна Блуза Со Еднобојна Боја

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Извинете За Непријатностите. `+Табела Со големини Ве Молиме погледнете ја "Табелата Со Големини" што ја даваме на сликата. €Совети€Лесно За Чистење, машинско перење во ладна вода, не сушете чисто и избелувајте, закачете суво.59" големина : Л Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 БИСТА : 100СМ/39.38" Должина : 64см/25.Обичните Елегантни Блузи за Жени ве прават стилски и шармантни во толпата.

Избор на купувачи..