• Неодамнешно
Заштеда На Дозвола
zoom_in

Заштеда На Дозвола

DEN 335.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 95% Полиестер, 5% спандекспатер тип : стил на печатење : секојдневен, сексил должина : Редовна Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 х женски top Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths483497cm/38.80"XL101440109cm/42.

Избор на купувачи..