• Неодамнешно
Дакстон Сад Држави Класичен Структуриран Голф Тато Капа Капа, Хантер Шапка Пенсилванија
zoom_in

Дакстон Сад Држави Класичен Структуриран Голф Тато Капа Капа, Хантер Шапка Пенсилванија

DEN 431.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дакстон одличен и уникатен Голф Тато шапка со двослоен Сад Држава. Совршен за Денот На Таткото или која било друга прослава за мажи. Удобна капа за монтирање за мажи со прилагодлив грб. Поддржете ја вашата држава носејќи ја оваа капа со разни бои за избор. Среден профил класична структурирана бејзбол капа со закривена сметка за визир. Удобна прилагодлива кука и јамка со лента, една големина одговара на повеќето возрасни. Издржлив и дише висококвалитетен 100% полиестер. Сад Држави со два слоја, Дното Злато,Врвот Зелена. Висококвалитетна капа За Голф за совршен Ден на Таткото, Сопрузи, машки подарок.

Избор на купувачи..