• Неодамнешно
Женски Топли Нозе плус Големина 50% Попуст На Дозвола Мода Секојдневен Печатени Распон Дами Висок Половината Задржи Топло Долги Панталони Целосна Должина Панталон?
zoom_in

Женски Топли Нозе плус Големина 50% Попуст На Дозвола Мода Секојдневен Печатени Распон Дами Висок Половината Задржи Топло Долги

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

16" големина : xxl : xx-Големи Сад : 12 велика Британија : 16 Еу : 42 Половината : 80-105см/31. Идеален за спортови на отворено и дружење во студено време.Материјал : Спандекс.Повод : Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Мода Секојдневен Жени Печатени Распон Дами Висок Половината Задржи Топло Долги Панталони Целосна Должина Панталони Хеланкикарактеристики : 1.Карактеристики : Џеб,Секојдневен и Удобен,тренд и Моден дизајн,Секојдневни Панталони. Како да го носите : Темни хеланки може да се носат со здолништа, здолништа, шорцеви и панталони со широки нозе во различни бои. Изработени од ткаенина,лесни меки и удобни.37" Колк : 110см/43.31" хип : 120см/47. Удобно искуство при носење : Изработено од високо еластичен надворешен слој и внатрешен слој од топла волна, со висока еластичност и без пречки за свиткување на нозете.55" големина : ххх : Ххх-Големи Сад : 14 Велика Британија : 18 Еу : 44 Половината : 85-110см/33.31" Должина : 102см/40.24" должина : 104см/40. Вредност за парите : Купувањето на нашите повеќебојни комплети ви дава повеќе опции за носење, без разлика дали се секојдневни или спортски, софистицирани или забавни, овие хеланки се совршено прилагодени на вашите секојдневни потреби за носење и промена. ЧУВАЈТЕ ВЕ ТОПЛО : меката внатрешна волна ве одржува топло и удобно, совршено заumn и зима.34" КОЛК : 115см/45.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини.28" должина : 103см/40.

Избор на купувачи..