• Неодамнешно
Loveубов на прв поглед на преголемиот меур за сончање на јуниори
zoom_in

Loveубов на прв поглед на преголемиот меур за сончање на јуниори

DEN 239.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нова основна за вашата колекција за спиење, оваа преголема маичка од loveубов на прв поглед е толку симпатична, може да стане нова основна за вашата секојдневна колекција. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : преголемо и опуштено. Дефект : екипаж со прицврстена аспиратор. Затворање : Плејвер стил. Ракави : Долги. Dебови : Предна фаукс крзно торбичка. Карактеристики : Супер-меко Ткаенина. Преголема маичка за сончање на јуниори.

Избор на купувачи..