• Неодамнешно
Знаме на сад 4 јули Денот На Независноста Маици За Жени Трендовски Облечен Секојдневен Принт Дневно О Резервоар За Врат Американски 4 јули Печатење Блуза Тренинг Со
zoom_in

Знаме на сад 4 јули Денот На Независноста Маици За Жени Трендовски Облечен Секојдневен Принт Дневно О Резервоар За Врат Американски

DEN 335.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сезона : Сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Јака : О-Вратот. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Пакетот вклучува : . 1pc Жените Топ Големина на табелата : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 18см/7.09" Должина : 67см/26.38"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 105см/41.34" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 19см/7.48" ДОЛЖИНА : 68 CM/26.77"големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 110cm/43.31" рамо : 42cm/16.54" ракав : 20cm/7.87" ДОЛЖИНА : 69 CM/27.17"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 115cm/45.28" рамо : 43см/16.93" ракав : 21см/8.27" должина : 70см/27.56"големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 120см/47.24" Рамо : 44СМ/17.32" Ракав : 22см/8.66" должина : 71см/27.95" Денот на независноста На Жените печати дневни летни кошули за жени о ВРАТОТ РЕЗЕРВОАРОТ БЛУЗИ АМЕРИКАНСКИ 4 јули печати блуза краток ракав тренингот кошули повик Лабава маици. жените врвови 3/4 должина ракави плус големина. плус големина врвови за жени памук. кошули за жени графички маици y2k. женски летни врвови 2023 секси.

Избор на купувачи..