• Неодамнешно
Fsqjgq Женски Комбинезони Rompers Секојдневен Еден Комбинезони За Жени Летни Ретро Работни Панталони Со Џебови Преголеми Лабави Комбинезони Долги Широки Целокупни Пант
zoom_in

Fsqjgq Женски Комбинезони Rompers Секојдневен Еден Комбинезони За Жени Летни Ретро Работни Панталони Со Џебови Преголеми Лабави

DEN 199.52

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Конвенционална. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип На Шема : Цврст. Стил : Мода, Каузална. Што добивате : 1 Компјутер Женски Комбинезон За Жени Жан Женски Ромпер Цветен Скокач За Жени Плус Големина Комбинезони За Жени Фустани За Печатење Ромпер женска Табела : . Големина : С Биста : 94-104см/37,01-40,94" Половината : 110см/43,31" : 116см/45,67" Должина : 140см/55,12"Големина : М Биста : 98-108см/38,58-42,52" Половината : 114см/44,88" : 120см/47,24" Должина : 141см/55.51"големина : л биста : 104-114см/40.94-44.88" половината : 120см/47.24" : 126см/49.61" должина : 142см/55.91"големина : xl биста : 110-120см/43.31-47.24" половината : 126см/49.61" : 132см/51.97" должина : 143см/56.30"Големина : ххл биста : 116-126см/45.67-49.61" половината : 132см/51.97" : 138см/54.33" должина : 144см/56.69"големина : хххл биста : 122-132см/48.03-51.97" половината : 138см/54.33" : 144см/56.69" должина : 145см/57.09" ● материјал " женските комбинезони се изработени од удобен и мек материјал, опуштените И Удобни Долги Панталони со добро растегливи ве прават поудобни и пријатни. €Ocassion®еластичен едноделен моден долг комбинезон погоден за плажа, забава, одмор, канцеларија, улична облека, Шопинг, секојдневен живот. €Натпревар ● Одлично Со јакна, патики, Сандали, Потпетици и капа на Плажа за надворешна облека. Совршен комбинезон за вашето лето. Носете кардиган преку широк комбинезон за нозе на ладно време. €Карактеристики} женски ромпери, Со релаксиран дизајн на фит, еднобојна/печатена, џебови, ниско меѓуножје, декорација на задниот џеб, долги комбинезони за панталони, слатки и стилски облеки за жени. ●Нега На облека : ладно миење Раце, меко перење во машина. Не избелувајте, висат сува. ●Услуга●одговор На Порака во рок од 24 часа; ако имате какви било проблеми со квалитетот, логистиката и големината поврзани со парцелата, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние дефинитивно ќе ви обезбедиме задоволително решение.

Избор на купувачи..