• Неодамнешно
Копче За Машки Костум Со Потпис Бб Модерна Странична Вентилациона Јакна Рамна Предна Панталона Сребрена
zoom_in

Копче За Машки Костум Со Потпис Бб Модерна Странична Вентилациона Јакна Рамна Предна Панталона Сребрена

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дти Бб Потпис Машки Костум Со Две Копчиња Странична Вентилациона Јакна Рамни Предни Панталони Модерен Костум За Вклопување. Јакна : 2 копче, единечни гради, странични отвори, 3 џебови 2 со клапи, засечени ревери, вентилирани ракави со 4 копчиња со работни дупки за копчиња. Квалитетна целосна постава. Панталони : Панталони Со рамен преден фустан, наредени веднаш под коленото 2 задни џебови со копчиња, должина недовршена, внатрешен појас за засилување. Овие панталони доаѓаат со стандарден пад од 6 инчи во половината (НА ПР.ЈАКНА ОД 40 АМЕРИКАНСКИ ДОЛАРИ ќе дојде со панталони од 34 инчи). Половината може да се менува во или надвор до 2 инчи. Рака Прилагодена. - Конструиран со најдобри детали и највисок квалитет со врвна завршна обработка. 65% Поли 35% Вискоза. Сува чиста, Увезена, Изработена Во Машки КОСТУМ На НР КИНА, Јакна Со Две Копчиња, Јакна Со Едно гради, палто со блејзер со двојна страна, дводелен комплет фустан со 2 копчиња. Обичните рамни предни панталони доаѓаат со капка од 6 инчи, Необработени долни панталони за да ја прилагодат совршената должина. Фина тропска тежина вештачка ткаенина Т/Р, Рачно зашиена околу џебовите на јаката и реверот, Јакна со Ревер. Прилагодено работни ракави манжетни копчиња, целогодишна употреба фустан костум, 2-Парче модерен фит блејзер и панталони, Тукс костум. Платно предни гради, за секоја пригода свадба, состанок на деловна конференција и матурска, Само суво чисто, Увезено. ПРОИЗВОД SKU : DT-TR-SSDV-00 J9.

Избор на купувачи..