• Неодамнешно
Hanes Signature Women's Monect Comfort Comfort Conternatible Convertible Chra, W199
zoom_in

Hanes Signature Women's Monect Comfort Comfort Conternatible Convertible Chra, W199

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Уморни од избор помеѓу удобност и поддршка? Hanes Signature Women Women Dmoot Comfort Comfort Conternatible Conternatible Cra (стил W199) ги нуди и во градник на жени што наскоро ќе стане ваш нов. Loveе ги сакате лесните чаши за пена, мазниот опсег и безжичниот дизајн. Направено да се движи со вас, ткаенината Comfortflex Fit® е дизајнирана за целодневна удобност. Stayе останете поладни и удобни во градник што ја крева влагата од кожата. Со целосна покриеност, кука за истегнување и затворање на очите, овој безжичен градник е совршен натпревар над маица или кој било друг вграден врв. И еве еден бонус : достапен во проширени големини, овој градник за маици има кабриолетни ленти за да можете да изберете помеѓу Crisscross и Trational. Band Band Smooth Tec нуди удобна, жица за поддршка . Comfortflex Fit Bras Suffer Some-With You Comfort . Cool што се прилагодува на вас ткаенини лифтови пот од вашата кожа, одржувајќи се поладни и удобни цел ден . мазен, без-шоу изглед под изглед под подолу маици и други врвови што одговараат на форма . Удобниот градски градник нуди целосна покриеност што ја сакате . кабриолетните ленти ви овозможуваат да носите два начина (традиционално и крцкање) . градниците за маици со потпис на Ханес се достапни во проширени големини, така што вие Повторно, ќе го пронајдете вашето вклопување . Ханес препорачува машина да го мие овој женски градник во ладна вода за да ја намали употребата на енергија.

Избор на купувачи..