• Неодамнешно
Боб Рос Мажите среќни мали дрвја панталони за пижами
zoom_in

Боб Рос Мажите среќни мали дрвја панталони за пижами

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Бидете лесно во овие среќни мали дрвја панталони со пижама со врзана вратоврска од Боб Рос. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6? 1?, Половината : 30-1/2?, Градите : 37? Моделот носи големина M. опуштено вклопување. Еластична лента за влечење. Џебови од страничен цвест. Печатење на сите. © Боб Рос АД, сите права се задржани. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени.

Избор на купувачи..