• Неодамнешно
Zенски атлетичарски четвртина од Авиа, Zip Polo Pullover
zoom_in

Zенски атлетичарски четвртина од Авиа, Zip Polo Pullover

DEN 227.52

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дел кошула, дел јакна и тотално прекрасен, Поло пуловер на Авиа е сигурно да го спаси денот. Лизгајте го додека се упатувате кон салата за удобно покритие или спарете го со некои хеланки или шорцеви за изглед на тренд на атлетиз. Тука нема погрешни одговори. Супер-мека, со малку вградена силуета, сигурно е дека ќе биде loveубов на прв поглед. Исклучиво на. Материјал : 55% модал/39% полиестер/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : исмејување кога се здобива; Поло јака кога е отпаден. Затворање : стил на пуловер со затворање на ¼-zip. Ракави : долги ракави на Раглан. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Ултра-меко чувство. Четвртина поштенски пол -пуловер за жени од Авиа.

Избор на купувачи..