• Неодамнешно
Кошула за тропски одморалиште на Menорџ и големо машко
zoom_in

Кошула за тропски одморалиште на Menорџ и големо машко

DEN 303.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вредена е вашата кошула за одмор! Без разлика дали одите или уживате во престој дома, облечете се удобно со оваа удобна, лесна кошула од Georgeорџ со опуштено вклопување. Запомнете да го спарите со омилените шорцеви за забава во задниот двор и скара. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. опуштено вклопување. Предно затворање на копчето. Јака од изрез. Џеб на градите. Кратки ракави. 65% памук/35% вискоза. Машина за перење. Увезени. Кошула за кратки ракави за мажи од Georgeорџ.

Избор на купувачи..