• Неодамнешно
-Ray SW10343G SUP S-I330A надувување на стенд-ап пакет на вредност на таблата со лопатка
zoom_in

-Ray SW10343G SUP S-I330A надувување на стенд-ап пакет на вредност на таблата со лопатка

DEN 2879.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Z-ray SW10343 G SUP S-I330 A на надувување на стенд-ап пакет на табла за лопатка : Мерки со должина од 11 метри, широк 30 инчи и 4-инчи, повеќеслоен материјал за градежни материјали, овозможува многу поголем притисок на воздухот од стандардниот ПВЦ Материјалот ќе овозможи поголем притисок на воздухот обезбедува поригиден кат што ги подобрува перформансите на таблата со лопатка патентирана двојна воздушна комора за стенд-ап, дизајнот на таблата со лопатка, им овозможува на корисниците повисоко ниво на безбедносна морска иверица од прво одделение има PU облога за екстремна заштита од Сончевата светлина, солена вода, хемикалии и габични пакети за напад содржи табла за стенд-ап, торба за носење, клуч за вентил, голема перка, пумпа и една лопатка доаѓа со 1-годишна ограничена гаранција на Z-ray SW10343 G SUP надувување на надувување Стенд-ап таблата со лопатка е здрав, сигурен начин за уживање во целата забава и релаксација на интернат за стенд-ап лопатка. Патентиран дизајн на табла за стенд-ап со двојна воздушна комора им овозможува на корисниците повисоко ниво на безбедност. Оваа табла со лопатка е долга 11 метри, ширина 30 инчи и длабока 4-инчи. Пакетот за пакети со вредност содржи табла за стенд-ап лопатка, торба за носење, клуч за вентил, голема перка, пумпа и една лопатка. Z-Ray ви дозволува да уживате во отворено во потполност.

Избор на купувачи..