• Неодамнешно
1 10CT TDW Diamond 10K жолто златно срце во форма на срце
zoom_in

1 10CT TDW Diamond 10K жолто златно срце во форма на срце

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пенливи и елегантни, третирајте ја на овој сет на зачудувачки 1/10 карат бели дијаманти. Модерен во злато од 10К, секоја обетка со обетки во форма на срце е во центарот на регалната низа на засилени дијаманти. Империјал 1/10 CT TDW Diamond 10 K жолто злато во облик на срцев облик.

Избор на купувачи..