• Неодамнешно
Примарен сребрен стерлинг сребрен антички знаковен шарм со кабелски ланец
zoom_in

Примарен сребрен стерлинг сребрен антички знаковен шарм со кабелски ланец

DEN 228.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете суптилна количина на стил на вашиот изглед со овој деликатен ѓердан од сребрена шарм. Овој шарм за дизајн на знаковен јазик 15x12mm благодатно виси од 18-инчен долг кабелски ланец што се прицврстува со затворачот на прстенот. Со античка и висока полирана завршница за сјај, овој ѓердан е сигурен дека ќе го зголеми вашиот стил. Ringmetal : Стерлинг сребрена боја : Whitecharm со димензии на кауција : 15мм x 12mmchain Димензии : 18-инчен x 1.3mmsolidyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. од потекло : Италија Стерлинг сребро, полиран, антички, рамен грб, цврст, касти, пролетен прстен, 18-инчен ланец.

Избор на купувачи..